Reklama

Beta GTA V już dostępna? Nie daj się nabrać na próbę wyłudzenia!

Oczekiwanie na premierę GTA V w wersji na PC i konsole nowej generacji sięga zenitu.

Niektórzy postanowili skorzystać na entuzjazmie fanów, w wyniku czego całą sprawę postanowiło skomentować studio Rockstar. Jeśli otrzymasz zaproszenie do przedpremierowych testów GTA V to miej się na baczności, gdyż taka akcja nie istnieje i możesz stać się ofiarą oszustwa!

Studio Rockstar stworzyło specjalną stronę internetową, na której informuje o próbach wyłudzenia. Jak podaje oficjalny komunikat: "Jeśli widzicie reklamy lub namawianie do dołączenia do programu beta, to najpewniej jakaś forma internetowego oszustwa". Warto pamiętać, że jedynym źródłem zawierającym oficjalne informacje jest strona Rockstar Newswire.

Reklama

Jak wygląda próba wyłudzenia? Wybrani gracze otrzymali zaproszenie do testów beta. Jedynym warunkiem było zalogowanie się poprzez podanie informacji o swoim koncie. W rezultacie zainteresowani utracili dostęp do kont - najwięcej przypadków odnotowano w przypadku konsol PlayStation 4 oraz Xbox One.

Raz jeszcze podkreślamy, że aby zagrać w GTA V należy cierpliwie poczekać do premiery - ta odbędzie się 18 listopada na konsolach nowej generacji oraz 27 stycznia 2015 roku na PC.

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: GTA V

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy