Reklama

Będzie nowa animacja na podstawie Assassin's Creeda

Czasem zdarza się tak, że opisy imprez zdradzają informacje o niespodziankach, które mają zostać ujawnione.

Nie inaczej jest w przypadku Assassin’s Creeda - w opisie panelu dyskusyjnego poświęconego nadchodzącej odsłonie Unity, który ma odbyć się na zbliżających się targach Comic-Con w San Diego, znalazła się wzmianka o nowym filmie animowanym z asasynami. Od twórcy komiksu The Walking Dead!

Tegoroczny Comic-Con w San Diego odbędzie się w dniach 24-26 lipca. Jednym z punktów programu będzie panel dyskusyjny poświęcony Assassin’s Creed: Unity. To jednak nie wszystko - w jego opisie znalazła się informacja, że w trakcie wspomnianego panelu zostanie pokazana "krótkometrażowa animacja inspirowana" grą.

Reklama

Co więcej, za jej powstanie odpowiedzialni są m.in. Tony Moore i Rob Zombie. Ten pierwszy powinien być szczególnie znany fanom The Walking Dead - to on właśnie jest jednym ze współtwórców komiksu z zombiakami (zapewne zajmie się więc oprawą graficzną produkcji). Zombie natomiast jest znanym muzykiem, filmowcem i aktorem.

Szczegółów niestety na razie brak. Panel koncentrujący się na Assassin’s Creed: Unity, na którym zostanie pokazana animacja, odbędzie się 25 lipca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy