Reklama

​Battlefield 3: Reality Mod to zupełnie nowy, realistyczny wymiar wojny

Już 17 lipca swój oficjalny debiut zaliczy BF 3: Reality Mod - fanowska, lecz niezwykle zaawansowana modyfikacja do gry Battlefield 3, która przenosi rozgrywkę w zupełnie inny wymiar realizmu.

Battlefield 3 na rynku zagościł już ponad dekadę temu. Gra powstała we współpracy Electronic ArtsDICE (ten sam zespół, który odpowiedzialny jest za m.in. za najświeższe Battlefield 2042). Leciwy jak na obecne czasy tytuł zaskarbił sobie całkiem sporą rzeszę zwolenników, a to z kolei zainicjowało szereg kolejnych działań.

Grupa deweloperska w składzie ponad 80 osób zaczęła pracę nad autorską modyfikacją do BF 3 o nazwie "Reality Mod". Sam proces produkcyjny trwał od siedmiu lat, a dzisiaj twórcy chwalą się swoim osiągnięciem. Projekt jest zakończony i na rynku pojawi się już 17 lipca.

Reklama

BF3: Reality Mod skupia się na komunikacji i pracy zespołowej. Inspiracją do jego stworzenia był inny mod - BF2 "Project Reality" oraz poniekąd schemat i mechaniki rozgrywki z innej wojennej produkcji o nazwie "Squad". Modyfikacja wniesie na rynek przede wszystkim świeże spojrzenie na gatunek sieciowych wojennych strzelanek.

Deweloperzy chwalą się, że udało im się nasycić rozgrywkę wymiarem taktycznym, zapewniającym lepsze wrażenia. Ponadto modyfikacja zaoferuje prywatny hosting serwerów, wbudowaną przeglądarkę serwerówzupełnie nowy interfejs użytkownika.

BF3: Reality Mod wymaga oryginalnej wersji gry Battlefield 3 wraz ze wszystkimi dodatkami. Autorski projekt fanów będzie współpracować z BF3 zarówno w wersji na platformie Steam, jak i na Origin. Czy modyfikacja ta po raz kolejny udowodni branży gier, że fani na własną rękę są w stanie stworzyć rzeczy niemożliwe? Przekonamy się już 17 lipca.

Tymczasem do dyspozycji pozostawiamy wam ponad dwuminutowy zwiastun prezentujący możliwości i gameplay BF3: Reality Mod.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy