Reklama

​Battlefield 2042. Przeciek 2. Sezonu. Fani oburzeni i rozczarowani

W sieci pojawiło się sporo przecieków odnośnie tego, co może pojawić się w wyczekiwanym Sezonie 2. w grze Battlefield 2042. Gracze po zapoznaniu się z tymi informacji po raz kolejny dali upust swoim emocjom.

Od oficjalnej premiery najnowszej gry z serii Battlefield minęło już ponad dziewięć miesięcy, a tytuł, który całkowicie miał zrewolucjonizować gatunek strzelanek, broni się jak może, by zupełnie nie zatonąć na dno.

9 czerwca miała miejsce przełomowa chwila jeśli chodzi o Battlefield 2042. W futurystycznej strzelance od EA DICE zagościł Sezon 1 "Godzina Zero", który wniósł nieco świeżości do samej rozgrywki. Deweloperzy puścili nawet oczko do polskiej społeczności, wprowadzając grywalną specjalistkę - Ewelinę Lis.

Reklama

Choć gracze docenili premierowy sezon i pochwalili twórców za starania, to wciąż jest to za mało, by naprawić grę i nadać jej błysku, jakiego tak naprawdę nie doświadczyła nigdy od swojej premiery.

Fani Battlefield'a ponownie wyrazili frustrację

W sieci pojawił się dosyć wiarygodny przeciek, który mówi o tym, że Sezon 2 może wnieść ze sobą mapę Stranded (Drained), przenoszącą wszystkich nad sztuczne jezioro w Panamie. Bitwy mogą toczyć się więc na mostach, tamach i statkach. Byłoby to już oczywiście jakieś urozmaicenie... jednak dla fanów gry, a przede wszystkim kultowej serii Battlefield - wciąż za mało.

Użytkownicy w serwisie Reddit zabrali głos i po raz kolejny dali upust swoim negatywnym emocjom. "Jak na pojedynczej mapie? Jak tylko na jednej mapie? Jak nie więcej niż jednej mapie w drugim sezonie gry, rok po jej premierze?" - dopytywał internauta.

"Gdyby ta gra odniosła sukces, to założę się, że tworzyliby 4 mapy na jeden sezon" - wybrzmiał jeden z komentarzy.

"Skończyłem z tą grą, teraz to naprawdę chcę zwrotu pieniędzy" - dosadnie stwierdził kolejny komentujący.

Czy dla Battlefield’a 2042 istnieje jeszcze jakikolwiek ratunek?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy