Battlefield 2042 bez szans na sukces w momencie premiery? Tak twierdzi deweloper

Głos w sprawie stanu Battlefielda 2042 w dniu premiery zabrał ostatnio jeden z byłych deweloperów DICE. Nad grą ciążyły podobno deadline’y.

Battlefield 2042 ma za sobą bardzo burzliwą historię. W oczekiwaniu na premierę nowej odsłony serii wydawało się, że gra przemówić do wielu weteranów i Call of Duty może wreszcie doczekać się solidnej konkurencji. Podjęte decyzje ostatecznie nie trafiły jednak do większości graczy, a stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia.

Aktualnie Battlefield 2042 jest w bardzo dobrym stanie. DICE powróciło do starego systemu klas, naprawiło mnóstwo błędów, a system sezonowy zapewnił grze regularne aktualizacje i nowy content.

Reklama

Na temat premiery Battlefielda 2042 wypowiedział się ostatnio na Twitterze były deweloper DICE. Joakim Bodin napisał krótko, że jest dumny z tego, co udało mu się osiągnąć, ale deadline’y były trudne do przesunięcia i gra nie miała większych szans, żeby zadebiutować w odpowiednim stanie.

Słowa Bodina zdaje się potwierdzać aktualny stan Battlefielda 2042. DICE potrzebowało nieco więcej czasu, żeby doprowadzić swoją grę do porządku. Gdyby w takiej wersji nowy BF pojawił się w dniu premiery, feedback graczy byłby zupełnie inny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 2042 | DICE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy