Reklama

Battlefield 1 ze zwiastunem premierowym

Tuż przed weekendem na rynku zadebiutowała kolejna odsłona flagowej serii strzelanek od studia DICE - Battlefield 1. W związku z tym opublikowano nowy zwiastun gry.

W udostępnionym trailerze postawiono na efektowność - na ekranie wiele się więc dzieje, są strzelaniny oraz różnego rodzaju wybuchy i eksplozje. Co ciekawe, jak wynika z umieszczonej w filmie informacji, materiał stworzono na silniku gry, choć nie zawiera żadnych fragmentów gameplayu.

Akcja tegorocznej odsłony Battlefielda osadzona jest w czasie I wojny światowej, a więc okresie, który nieczęsto pojawia się w wirtualnej rozrywce. Nie zabrakło oczywiście uzbrojenia i pojazdów charakterystycznych dla tej epoki.

Podobnie jak w poprzednich częściach cyklu, w produkcji znalazł się rozbudowany multiplayer z sześcioma różnymi trybami zabawy. Sieciowe boje gracze toczą między innymi w Arabii, włoskich Alpach oraz we Francji.

Reklama

Wariant wieloosobowy to jednak nie wszystko - w grze dostępna jest też kampania fabularna, która przyjęła formę antologii. Twórcy przygotowali pięć różnych opowieści, każda zaś koncentruje się na innym żołnierzu. Autorom zależało przede wszystkim na przedstawieniu losów pojedynczych osób, walczących na różnych frontach I wojny światowej.

Battlefield 1 dostępny jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany zwiastun premierowy można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje