Reklama

Battlefield 1: Spory wyciek informacji

Broń, gadżety, mapy, kampania i wiele wiele więcej. Użytkownik kryjący się pod pseudonimem Lobix300 opublikował na forum Reddit dane wydobyte z plików wersji alpha Battlefield 1.

Znalazły się wśród nich informacje na temat broni, gadżetów, map i kampanii fabularnej. Raczej niewielką pociechą dla wydawcy i twórców będzie to, że Lobix300 dołączył do posta przeprosiny za upublicznienie danych: "EA & DICE, I’M SORRY <3". Ale do rzeczy.

Battlefield 1 będzie oferował blisko pięćdziesiąt rodzajów broni palnej, siedem rodzajów broni białej i dwadzieścia elementów wyposażenia. Kampania fabularna liczy dwadzieścia misji, które złożą się na siedem rozdziałów. W trybie wieloosobowym pojawi się dziesięć map i osiem trybów rozgrywki. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie w oryginalnym wpisie - TUTAJ.

Reklama

O tym jak będzie wyglądała rozgrywka w nadchodzącej produkcji EA DICE mieliśmy okazję przekonać się w trakcie konferencji Electronic Arts, która odbyła się w czerwcu na targach E3.

Battlefield 1 powstaje z myślą o PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry jest zaplanowana na 21 października 2016 roku, z kolei jeszcze latem odbędą się otwarte testy beta.

Autor: Dawid Sych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje