Reklama

Batman: Arkham Origins - Wersja PC z obsługą Steama

Dobra wiadomość dla posiadaczy PC-tów czekających na nowego Batmana.

Warner Bros. poinformowało, że w przeciwieństwie do dwóch poprzednich części, Arkham Origins w wersji komputerowej nie będzie korzystało ze znienawidzonej w pewnych kręgach usługi Games for Windows LIVE.

Przedstawiciele Warner Bros. poinformowali, że Batman: Arkham Origins skorzysta z dobrodziejstw narzędzi Steamworks, co oznacza, że zostanie zintegrowany z usługą Valve. W ten sposób zrezygnowano z platformy Games for Windows LIVE, która stwarzała problemy z instalacją i zapisami stanu rozgrywki. Niedawno Microsoft ujawnił, że zamierza zamknąć cyfrowy sklep serwisu, co najprawdopodobniej oznacza, że wkrótce zostanie on w całości wyłączony.

Reklama

Za pomocą Steama gracze w Batman: Arkham Origins będą płynniej dobierani w rozgrywkach sieciowych w pojawiającym się po raz pierwszy w historii cyklu multiplayerze. Dzięki usłudze pojawią się też Osiągnięcia i możliwość zapisywania rozgrywki w "chmurze".

Na Twitterze serii pojawił się wpis, z którego wynika, że za dwa dni, w środę, a więc w trakcie gamescomu, ujawniona zostanie nowa postać, która pojawi się w grze. Czekamy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy