Batman: Arkham Knight - nowa wersja wygląda jak gra z przyszłej generacji konsol

Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że jeśli chodzi o przeniesienie komiksowych bohaterów na ekrany komputerów i konsol, mało kto robi to lepiej niż seria Batman Arkham od studia Rocksteady.

W zależności od tego, kogo zapytacie, każdy pewnie wskaże Wam inną grę z serii jako swoją ulubioną. Często wymieniana może być Batman: Arkham Knight z 2015 roku, która pojawiła się w wersjach na pecety, PlayStation 4 i Xboxy One, a całkiem niedawno także na Nintendo Switch.

W tym wybuchowym finale Batman staje w obliczu ostatecznego zagrożenia miasta, które przysiągł chronić, gdy Strach na Wróble powraca, by zjednoczyć największych przestępców z Gotham i zniszczyć Batmana na zawsze" - czytamy w opisie gry. Po premierze oceny według serwisu Metacritic osiągnęły średnią 87 / 100. Dość zaskakującym dla niektórych może być fakt, że od premiery tej gry minęło już prawie 10 lat, a mimo to nadal wygląda ona całkiem nieźle. A już na pewno wygląda lepiej i opowiada ciekawszą historię niż wydane niedawno Suicide Squad: Kill the Justice League.

Reklama

Jednak, o ile posiadacie Arkham Knight w wersji na PC, możecie zagrać w najlepszą możliwą odsłonę. Gra korzysta bowiem obecnie ze świetnych efektów ray-tracingu, globalnego oświetlenia oraz efektów cieniowania. Na kanale Youtube Digital Dreams możecie zobaczyć jak wygląda wspomniana gra, jeśli uruchomi się ją na karcie Nvidia RTX 4090:

Wideo z rozgrywki w takiej wersji naprawdę cieszy oczy i sprawia, że chciałoby się by Rocksteady uraczyło nas nową grą w Arkham, albo przynajmniej zremasterowało Arkham Knight dla najnowszych konsol, gra bowiem nigdy nie doczekała się żadnej aktualizacji, która pozwalałaby posiadaczom urządzeń najnowszej generacji cieszyć oczy takimi efektami jak te na wspomnianym wyżej filmie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Batman: Arkham Knight
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy