​Autorzy SCORN przyspieszają premierę gry

Ostatnio coraz częściej słyszymy, że jakaś gra zaliczyła opóźnienie. Rzadko jednak kiedy słyszy się o tym, żeby ktoś zdecydował się na przyspieszenie premiery. Taką niespodziankę zafundowali graczom autorzy gry SCORN.

SCORN to mocno niepokojący horror, z grafiką utrzymaną w stylistyce H.R.Geigera. Gra pierwotnie miała się ukazać 21 października, ale okazuje się, że autorzy zdecydowali się przyspieszyć jej premierę - gra pojawi się tydzień wcześniej. Dodatkowym prezentem od twórców dla graczy jest nowy zwiastun, o bardzo wymownym tytule “Czekaliście wystarczająco długo...".

To kolejny materiał ze SCORN, opublikowany w ostatnim czasie. Nieco ponad tydzień temu autorzy zaprezentowali pokaźny fragment rozgrywki, ukazujący prolog.

Reklama

Ciekawostką jest to, jaką postacią przyjdzie nam grać w tym nietypowym horrorze. Przed wakacjami w internecie pojawiły się grafiki obrazujące naszego protagonistę, który wygląda na nich jak skrzyżowanie kosmity z postacią z Quake’a. Oczywiście należy pamiętać, że było to kilka miesięcy temu, a zaprezentowane wtedy grafiki były prawdopodobnie dość wczesnymi szkicami koncepcyjnymi i do premiery design bohatera mógł się dość mocno zmienić.

Tak więc gra pojawi się już 14 października, w wersjach na pecety oraz konsole Xbox starej i obecnej generacji. Od pierwszego dnia trafi też do Xbox Game Pass. Będzie więc pecetowo-konsolowym exclusivem.

Wymagania sprzętowe SCORN

Na koniec, ważna informacja dla posiadaczy PC. Jeśli chcecie ogrywać SCORN na komputerach, potrzebujecie procesora minimum klasy Intela i5-8400 / AMD Ryzen 3 3300X, 8 GB pamięci RAM i karty graficznej klasy Nvidia GeForce GTX 1060 z 3 GB pamięci. Natomiast zalecane do komfortowej gry jest posiadanie procesora Intel i7-8700 / AMD Ryzen 5 3600, 16 GB RAM i karty graficznej na poziomie Nvidia GeFroce RTX 2080 z 8 GB pamięci.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Scorn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy