Autor The Last Guardian opublikował grafikę związaną najpewniej z nowym projektem

​Fumido Ueda - developer stojący na czele ekip odpowiedzialnych za Ico, Shadow of the Colossus i The Last Guardian - najpewniej pracuje nad nowym projektem. W sieci pojawiła się grafika związana najprawdopodobniej z tajemniczą grą.

Japończyk w 2011 roku opuścił szeregi zarówno Sony, jak i Team ICO, ale zobowiązał się do dokończenia powstającej wówczas produkcji o przygodach chłopca i zwierzaka Trico. Następnie założył własne studio o nazwie genDESIGN.

Od niedawna przy próbie wejścia na oficjalną stronę zespołu wyświetlają się życzenia noworoczne. Do krótkiej wiadomości dołączono jednak grafikę przedstawiającą dziewczynę spoglądającą na sporych rozmiarów istotę.

Użytkownik forum ResetEra o pseudonimie Rösti w kodzie obrazka odkrył krótki opis: "Beauty and the Beast" (po polsku - "Piękna i Bestia"). Niewykluczone, że jest to robocza nazwa kolejnego projektu Fumido Uedy.

Reklama

Warto przy okazji wspomnieć, że w ubiegłym roku genDESIGN opublikowało szereg ogłoszeń o pracę, co może oznaczać, że studio rzeczywiście aktywnie przygotowuje swoją debiutancką grę. Pozostaje czekać na konkretniejsze informacje.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last Guardian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy