Reklama

Assassin’s Creed: Valhalla. Aktualizacja 1.3.2 już w grze

​Ubisoft wprowadził nową aktualizację sygnowaną jako 1.3.2 do nowej produkcji z serii Assassin’s Creed. Update dostępny jest do pobrania na wszystkich platformach sprzętowych.

Najwięcej do pobrania mają posiadacze konsoli Xbox Serii X/S, bowiem aż 24 GB danych. W tej kwestii tylko trochę ustępuje aktualizacja na komputery - 20,4 GB oraz na platformę Xbox One - 19,4 GB. Patch najmniej zajmuje na konsolach PlayStation. Użytkownicy PS4 i PS5 będą musieli liczyć się ze ściągnięciem kolejno blisko 11 i 8,5 GB aktualizacji.

Sam update 1.3.2 nie przynosi wielkich rewolucji. Skupiono się głównie na eliminacji wszelkich uciążliwych błędów, na które narzekała społeczność graczy. Użytkownicy od teraz mogą przełączać się między trybami graficznymi, co ma przełożyć się na uzyskanie lepszej wydajności (priorytet 60 FPS lub jakość obrazu - priorytet rozdzielczości).

Reklama

Twórcy skoncentrowali się również na animacjach, które zostały poprawione i wierniej odwzorowane. Usunięto także szereg błędów graficznych związanych z cieniami. Developerzy zapewnili również, że wraz z aktualizacją 1.3.2 ulepszono ogólną jakość i popracowano nad większa stabilnością rozgrywki.

Posiadacze Xbox Serii X/S ucieszą się na wieść o tym, że Ubisoft finalnie zlikwidował błąd, który powodował, że gra momentami nie rozpoznawała urządzeń wejścia - padów, mysz i klawiatur. Największą zmianą dotyczącą rozgrywki jest wprowadzenie wsparcia dla trybu Discovery Tour, który zagości w Assassin’s Creed: Valhalla już 19 października tego roku.

Gracze będą mieli możliwość dogłębniejszego poznania aspektów kulturowych związanych z Anglosasami i Wikingami w IX wieku. Warto jeszcze dodać, że w ramach tego dodatku do gry, partnerzy Ubisoftu - liczne muzea z Anglii i Francji przekazały zdjęcia ze swoich kolekcji, aby wzbogacić rozgrywkę i imersję w grze komputerowej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje