Assassin’s Creed: Origins - nowy filmik przedstawia głównych bohaterów

Mimo, że seria od Ubisoftu zaliczana jest do tasiemców, to twórcy za każdym razem próbują tchnąć trochę świeżości w swoje produkcje oraz wprowadzić kilka nowinek. ING wypuściło nowy film, który przedstawia nam dwóch bohaterów Origins - Bayeka i Senu.

Origins to już dziesiąta, pełnoprawna części serii Assassin’s Creed. Zaczynając od 2007 roku, Ubisoft wydaje kolejne odsłony mniej więcej co rok. Tak krótki okres czasu daje małe możliwości jeśli chodzi o wprowadzanie nowych systemów czy ulepszanie oprawy graficznej. Ciężko też by twórcy pokusili się o jakąś rewolucję jeśli chodzi o mechanikę. Coraz częściej słychać jęki zawodu fanów serii, jednak cykl nie traci na popularności i kolejne odsłony sprzedają się jak świeże bułeczki.

Ostatnio IGN  wypuściło filmik, w którym dzielą się wiedzą na temat głównych postaci jaką uzyskali od deweloperów. Wideo przedstawia Bayeka, w którego podczas rozgrywki przyjdzie nam się wcielić oraz jego latającego przyjaciela Senu.

Reklama

Ubisoft stara się stworzyć bardziej wyróżniającą się postać niż bohaterowie z poprzednich odsłon Assassin’s Creed. Dlatego też Bayeka ma być protagonistą, który zapisze się w historii gier jako ten, który dał początek bractwu asasynów. Nubijski wojownik ma być osobą inteligentną lecz porywczą, który młodzieńcze lata ma już za sobą i zdążył poznać trochę życia, ale wiek nie odebrał mu jeszcze zwinności i sprawności fizycznej. Wiadomo, że Bayeka odegra dużą rolę w narodzinach bractwa asasynów, jednak twórcy utrzymują w tajemnicy jakim sposobem przyczyni się do powstania sekty.

Ważnym elementem rozgrywki ma być także posługiwanie się orłem Senu. Gracz dostanie możliwość przemierzania świata w ciele skrzydlatego przyjaciela. Ma być on wykorzystywany do szybkiej podróży, co ma być wygodnym sposobem przemierzania ogromnego świata.

Oficjalna premiera Assassin’s Creed: Origins odbędzie się 27 października. Twórcy będą co jakiś czas udostępniać nowe informacje, by podsycić zainteresowanie ich produkcją.INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy