Reklama

Assassin’s Creed Origins - darmowy weekend dla wszystkich graczy

Wczoraj Ubisoft świętował 15-lecie istnienia serii Assasin’s Creed. Z tego tytułu wszyscy gracze otrzymają możliwość darmowej weekendowej rozgrywki w Assassin’s Creed Origins.

Assassin’s Creed Celebration Stream to wydarzenie zorganizowane przez francuskich deweloperów, które w pełni skupiło się na celebrowaniu powstania kultowej, tytułowej serii. Transmisja odbyła się o godzinie 18:00 w serwisach streamingowych Twitch.tv oraz YouTube.

Już na samym początku - jak się okazało - prawie półtoragodzinnej transmisji, Ubisoft uraczył wszystkich graczy radosną nowiną. Assassin’s Creed Origins, czyli dziesiąta część legendarnej serii będzie dostępna dla wszystkich za darmo już od 16 czerwca przez kilka kolejnych dni.

Assassin’s Creed Origins za darmo. Kiedy?

Reklama

Assassin’s Creed Origins można już pobierać z oficjalnej strony Ubisoftu. Serwery wystartują równo o godz. 18:00 w czwartek 16 czerwca. Darmowa zabawa potrwa do 20 czerwca (godz 18:01). Producenci obiecują, że wszystkie postępy w grze zostaną zapisane i będzie można do nich wrócić w momencie zakupu pełnej wersji gry.

Grę można pobierać za darmo na platformach: Google Stadia, Ubisoft Connect PC, a także na Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Jeśli chcecie z odtworzenia obejrzeć całą transmisję związaną z celebracją 15-lecia serii Assassin’s Creed to poniżej publikujemy jej cały zapis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy