Assassin's Creed - wyciekły informacje o czterech niezapowiedzianych grach

Jeśli myśleliście, że Ubisoft strzela pomysłami na nowe gry na lewo i prawo - to jeszcze nie wszystko. Firma prawdopodobnie ma jeszcze w zanadrzu kilka projektów, których do tej pory nie zaprezentowała.

Jeśli potwierdzą się nieoficjalne doniesienia, Ubisoft pracuje nad kolejnymi czterema grami w uniwersum Assassin’s Creed. Firma w tym momencie już pracuje nad co najmniej kilkoma tytułami zapowiedzianymi oficjalnie, wiadomo też, że planowany jest powrót do wydawania nowej gry co roku, tak jak to było u początków serii. Tylko czy co za dużo to nie będzie niezdrowo?

Reklama

We wrześniu zeszłego roku Ubisoft ogłosił cztery gry, nad którymi aktualnie pracuje - Mirage, zaplanowany na 2023, który ma być krótszą, mniejszą grą i powrotem do korzeni serii; Codename Red, Codename Hexe oraz Codename Jade - osadzone odpowiednio w feudalnej Japonii, Imperium Rzymskim oraz starożytnych Chinach. Pierwsze dwa tytuły mają się składać na większy projekt, Assassin’s Creed Infinity, natomiast Jade będzie grą mobilną.

Nowe plotki z serwisu Insider Gaming sugerują, że Ubisoft przymierza się do kolejnej fali ogłoszeń. Trzy z nich mają być pełnoprawnymi grami i będą to: Project Raid od Ubisoft Chengdu, czyli gra co-op PvE dla 4 graczy; Project Nebula od Ubisoft Sofia, osadzone w Indiach, Imperium Azteków oraz rejonie Morza Śródziemnego, i w końcu Project Echoes od Ubisoft Annecy - gra multiplayer oparta o rozwiązania chmurowe Ubisoft Scalar.

Czwarty, zapowiedziany przez Insider Gaming projekt to sequel innej niezapowiedzianej jeszcze gry, Project Nexus - obie mają być tworzone dla technologii wirtualnej rzeczywistości. Uffff, dużo tego.

Podsumowując, jeśli wszystkie przecieki i plotki się sprawdzą, łącznie Ubisoft może pracować nad nawet dziesięcioma grami z serii AC. Wygląda na to, że Ubisoft idzie na całość jeśli chodzi o dojenie swojej najbardziej uznanej marki. Trzeba jednak brać pod uwagę, że przy doniesieniach o tych nowych, niezapowiedzianych jeszcze projektach mówi się póki co o “próbach", “podejściach" - Ubisoft jeszcze nie zdecydował, że dopnie prace nad nimi na ostatni guzik, dlatego między innymi nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane.

Oby tylko nie skończyło się na tym, że próba złapania 10 (dosłownie) srok za ogon sprawi, że wszystkie uciekną...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed | Ubisoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy