Reklama

Assassin's Creed Unity: Kolejny materiał z kampanii fabularnej

Kilka dni temu świat obiegła informacja, że procesory w nowych konsolach są za słabe dla Assassin's Creed: Unity, przez co gra nie będzie działać w 1080p oraz 60 klatkach na sekundę.

W sieci zawrzało, jednak nie zmienia to faktu, że zapewne najnowsza produkcja Ubisoftu i tak sprzeda się przynajmniej w kilku milionach egzemplarzy. Twórcy zdają się zbytnio nie przejmować opiniami niezadowolonych i wypuszczają kolejne materiały z rozgrywki.

Tym razem do sieci trafiło ponad 13 minut zabawy z kampanii fabularnej. Rozpoczynamy od ucieczki z wykorzystaniem bomb dymnych oraz wspinaczki na budynek wraz ze swoim mentorem. W dalszej części mamy fragment fabularny.

Na uwagę zasługują wnętrza budynków, które względem poprzednich części zostały wyraźnie dopracowane. Mamy tu również jedną mini-gierkę, polegającą na rozwiązaniu zagadki morderstwa - nasz bohater musi znaleźć oprawcę przy użyciu trybu Eagle Vision i dostępnych wskazówek.

Reklama

Prezentowany materiał został nagrany na podstawie wersji na konsolę Xbox One. Znajdziemy tu również drobne spoilery fabularne, dlatego warto uważać. Assassin's Creed: Unity pojawi się na rynku 13 listopada na platformy PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy