Assassin's Creed IV: Black Flag - wyciekła okładka!

Nowy "asasyn" zostanie najpewniej zapowiedziany w najbliższy poniedziałek (wtedy w sklepach ma pojawić się plakat, który niedawno wyciekł do sieci), ale już teraz o Assassin’s Creed IV: Black Flag wiadomo całkiem sporo.

Pojawił się właśnie kolejny dowód na istnienie gry w postaci grafiki, która ma zdobić jej pudełko. Gdybym miał oceniać produkcję po okładce... to powiedziałbym, że będzie ona dobra. Bardzo dobra...

Użytkownik UrDeviant1 opublikował na oficjalnym forum Ubisoftu okładkę z Assassin's Creed IV: Black Flag. Widzimy na nim stojącego na okręcie asasyna w jednej ręce trzymającego miecz, a w drugiej pistolet. W tle powiewa piracka bandera.

Grafika pochodzi najprawdopodobniej ze zorganizowanej wczoraj przez Ubisoft imprezy poświęconej serii Assassin's Creed. To na niej miała zostać rzekomo oficjalnie zaprezentowana dziennikarzom czwarta część cyklu.

Nie wiadomo jednak, kiedy oficjalnie gra miałaby zostać zapowiedziana. Najprawdopodobniej stanie się to już w najbliższy poniedziałek - wtedy plakat, który niedawno wyciekł, ma pojawić się w sklepach.

A oto i sama okładka:

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy