Assassin's Creed IV: Black Flag - w DLC pokierujemy nową postacią

Fakt, że Assassin’s Creed IV: Black Flag po premierze doczeka się kilku DLC nie jest dla nikogo chyba zaskoczeniem.

Niespodzianką nie jest również, że wydany zostanie pakiet season pass gwarantujący dostęp do wszystkich nadchodzących dodatków do gry. Został on "ujawniony" przez jeden z amerykańskich sklepów. I przyniesie ze sobą kilka nietypowych bonusów.

Season pass do Assassin’s Creeda IV: Black Flag znalazł się w ofercie sklepu Best Buy. Zestaw kosztować ma 19,99 dolara i pozwoli zaoszczędzić 20 dolarów w porównaniu do sytuacji, gdy kupowalibyśmy wszystkie DLC z osobna. Te ostatnie zawierać maja dodatkowe misje dla kampanii fabularnej oraz rzeczy do multi. Standard.

Standardem nie jest już natomiast zawartość nowych zadań do "singla" wchodzących w skład planowanych rozszerzeń. Gracze pokierują w nich niejakim Adewale - pierwszym oficerem na okręcie Edwarda Kenwaya. Na pewno możliwość wcielenia się w nową postać będzie dużo ciekawsza i oryginalniejsza niż wymyślanie na siłę nowych przygód głównego bohatera.

No i możemy być pewni, że DLC nie zostaną wycięte z podstawki. Oczywiście na razie musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji ze strony Ubisoftu.