Reklama

Ark 2 pojawi się na Xbox Showcase. Francuzi zapowiadają pokaz sequela

Zaledwie kilka dni dzieli nas od długo wyczekiwanego Summer Game Fest oraz Xbox Showcase. Podczas prezentacji Microsoftu i Bethesdy ma najwyraźniej ponownie pojawić się Ark 2, druga część popularnego survivala.

Pierwszy raz o Ark 2 usłyszeliśmy w grudniu 2020 roku, podczas The Game Awards. Podczas jednej z przerw od rozdawania nagród twórcy Ark: Survival Evolved poinformowali oficjalnie, że pracują nad kolejną grą od wyjątkowo krótkiej nazwie. Na ekranie pojawił się Vin Diesel i zobaczyliśmy w akcji sequel.

Od tego czasu nie dowiedzieliśmy się wiele o tej grze. W pewnym momencie okazało się jedynie, że Vin Diesel może w procesie produkcji brać większy udział niż początkowo zakładaliśmy. Poza tym nie wiemy jednak nic więcej. Przez półtora roku deweloperzy najwyraźniej ciężko pracowali i nie mieli czasu dzielić się progresem ze społecznością.

Reklama

Według Ark France ma się to zmienić już w ten weekend. Na ich Twitterze pojawił się krótki post zachęcający fanów gry do odwiedzenia transmisji z Xbox Showcase 12 czerwca.

Informacja ta potwierdza tym samym plotki, które słyszeliśmy jeszcze w zeszłym tygodniu. Teraz pozostaje już tylko pytanie, co planują pokazać graczom deweloperzy. Po półtora roku od zapowiedzi fragment rozgrywki powinien być absolutnym minimum. Kto wie, może dostaniemy również datę premiery?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy