Argylle. Henry Cavill wystąpi w szpiegowskim filmie u boku Dua Lipy

Już na samym początku przyszłego roku swoją światową premierę zaliczy film "Argylle", w którym w jednej z głównych ról zobaczymy aktora Henry’ego Cavilla. W tej szpiegowskiej produkcji naszpikowanej akcją wystąpi cała plejada gwiazd i nie jest to określenie zbyt górnolotne.

Wieść o tym, że Henry Cavill zrezygnował z roli Geralta z Rivii w serialu Wiedźmin od Netflixa wywołała dosyć mieszane odczucia wśród fanów brytyjskiego aktora. Z jednej strony niektórzy podkreślali, że to bardzo dobrze, że tak znakomity artysta żegna się z wątpliwej jakości produkcją, z drugiej strony fani 40-latka nie wiedzieli, kiedy mogą spodziewać się kolejnych ról z udziałem gwiazdy. Na ogłoszenie długo czekać nie trzeba było.

Reklama

Do sieci trafił oficjalny prawie 2,5-minutowy zwiastun Argylle, nadchodzącego filmu akcji opisującego historię introwertycznej autorki powieści szpiegowskich, która mimochodem zostaje wciągnięta w świat pełen intryg i złowrogości.

Film reżyserowany jest przez znanego w branży Matthew Vaughna, który na swoim koncie ma takie dzieła jak: "Kingsman: Tajne służby", "Gwiezdny pył", "X-Men: Pierwsza klasa", "Kick-ass" czy "Przekładaniec". Produkcja bazuje na scenariuszu Jasona Fuchsa.

W filmie zobaczymy wiele znamienitych gwiazd na czele z Henry’m Cavillem Dua Lipą. Oprócz nich pojawią się także: Samuel L. Jackson, Bryan Cranston, John Cena, Bryce Dallas HowardCatherine O’Hara.

Już sam zwiastun rzuca nieco więcej światła, na to, czego możemy spodziewać się po Argylle. Będzie dużo akcji, intryg i szalonego, wybuchowego widowiska. Film zadebiutuje w polskich kinach 2 lutego 2024 roku. Po jakimś czasie dzieło wyląduje także na platformie Apple TV+.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Geralt z Rivii | Henry Cavill
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama