Reklama

Anno 1404 do pobrania za darmo na PC

​Ubisoft sprezentował graczom świetny podarunek mikołajkowy, który powinien zadowolić wszystkich tych, którzy lubują się w strategiczno-ekonomicznych produkcjach. Na Ubisoft Store pobierzemy zupełnie za darmo - Anno 1404: History Edition!

Anno 1404 to czwarta odsłona kultowej już serii Anno. Mimo, iż produkcja posiada ponad 12 lat na karku, według wielu, jest to najlepsza strategia czasu rzeczywistego jaka powstała w ramach Anno. Gracz wciela się w rolę kolonizatora we wschodniej części Azji i musi zadbać o osadę, którą zdecyduje się założyć.

Nie obce będzie również rozwijanie i zarządzanie miastem, handel, a także wszelkie aspekty związane z dyplomacją. Anno 1404 funkcjonuje na nowym silniku graficznym, więc względem poprzednich części posiada zdecydowanie lepsze efekty wizualne, ciekawszy interfejs oraz rozleglejsze i szersze wyspy do eksploracji. Na platformie Steam, gra otrzymała w większości bardzo pozytywne noty przez większość recenzentów.

Reklama

Anno 1404. Do pobrania za darmo tylko do 14 grudnia

W ramach 35-lecia powstania marki Ubisoft, studio zdecydowało się na udostępnienie Anno 1404 History Edition - zupełnie za darmo! Grę można pobrać od 6 grudnia (godz. 16:00) do 14 grudnia (godz 15:00) za pośrednictwem Ubisoft Connect PC.

Warto dodać, że Historyczna Edycja gry zawiera także dodatek - Wenecja, nowe ścieżki dźwiękowe i tapety. Obsługuje również nowsze systemy operacyjne i wysokie rozdzielczości, tak więc komfort grania zapewniony został na najwyższym poziomie.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy