Reklama

Amazon Prime: Hitowe gry do zgarnięcia we wrześniu!

​Amazon za sprawą usługi Prime Gaming każdego miesiąca rozdaje graczom bardzo interesujące gry. Nie inaczej będzie we wrześniu. Na fanów gamingu czeka kilka bardzo interesujących pozycji, w tym dwie szlagierowe.

Oferta Amazona jest naprawdę kusząca

Prime Gaming to naprawdę bardzo atrakcyjna oferta od Amazona. Za jedyne 49 złotych rocznie (pierwszy miesiąc darmowy), każdego miesiąca otrzymujemy dostęp do kilku bardzo interesujących tytułów growych. W przeszłości w ofercie znalazły się takie hity jak Need For Speed: Heat, GRID Legends czy Mass Effect Legendary Edition. Ponadto w ramach usługi, na platformie Twitch.tv możemy każdego miesiąca zostawić subskrypcję na jednym z kanałów tej platformy dla streamerów.

Mamy ostatnie dni sierpnia, więc jest to czas, gdy oficjalnie dowiadujemy się, jakie gry znajdą się we wrześniu w ramach usługi. Trzeba przyznać, że amerykański gigant po raz kolejny zaskoczył graczy. W ofercie znalazły się tytuły znane na całym świecie, ale również te mniejsze, choć także bardzo interesujące.

Reklama

Nie zawiodą się przede wszystkim fani serii Assassin’s Creed oraz piłki nożnej. Tych dwóch sektorów gamingu dotyczą największe z tytułów. Co dokładnie znajduje się w ofercie Prime Gaming na wrzesień?

Najnowszy Football Manager i "Asasyn" w ofercie!

Fani piłki nożnej na pewno nie będą zawiedzeni propozycją Amazona. Wśród gier znalazł się między innymi Football Manager 2022. Jest to obowiązkowa pozycja dla fanów rozgrywki piłkarskiej. Nie ma bardziej rozbudowanego i realistycznego menadżera piłkarskiego, niż wspomniana gra.

Ceniona na całym świecie produkcja ma równie dużo fanów, jak gry, gdzie osobiście można sterować zawodnikami. Football Manager stawia przede wszystkim na zarządzanie klubem i z tej pozycji możemy swój zespół poprowadzić do chwały.

Innym głośnym tytułem jest Assassin’s Creed Origin. Produkcji od Ubisoftu nie trzeba również przedstawiać szerszemu gronu graczy. Otwarty świat, starożytność i pojedynki asasynów templariuszami to coś, co na pewno charakteryzuje tę serię. Gra cieszy się ogromną popularnością. W serwisie Metacritic gra otrzymała aż 84 punkty na 100 w ocenie fanów. Jest zatem to bardzo dobra, jakościowa propozycja.

Oprócz dwóch wcześniej wspomnianych gier, Amazon rozda także sześć innych. Wśród nich znajduje się We.Are.Revolution. Jest to gra narracyjna o bardzo specyficznym charakterze. Jej fabuła dzieje się podczas Rewolucji Francuskiej.

My mamy wcielić się w rolę sędziego Trybunału Konstytucyjnego i wydawać wyroki wobec mieszkańców miasta oraz rewolucjonistów i przywódców państwa. Produkcja dostarczy z całą pewnością wiele godzin świetnej rozgrywki.

Pozostałe gry to:

  • Middle-earth: Shadow of Mordor
  • The Dig
  • Defend the Rook
  • Castle on the Coast
  • Word of the Law: The Death Mask Collector’s Edition


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy