​Amazon Prime Gaming. Znamy listę gier na listopad 2022, klasyków nie brak!

Do sieci, jak z resztą co miesiąc, wyciekła lista gier, które zasilą bibliotekę Amazon Prime Gaming. Produkcje pojawią się już na początku listopada 2022 roku i będzie mógł je pobrać każdy subskrybent popularnej usługi od Amazona.

W październiku w serwisie pojawiło się kilka interesujących gier, w postaci takich pozycji jak: Fallout 76, Total War: Warhammer 2, LOOM czy Horace. Według przecieków listopad zapowiada się wcale nie mniej ciekawie.

Rzeczony przeciek pochodzi od użytkownika Billbil-kun, który w przeszłości publikował już gry, mające trafić m.in. do Epic Games Store, PS Plus czy także opisywanego Prime Gaming od Amazona. Trafność jego przecieków jest niesamowicie wysoka, więc można uznać, że gry, które zaprezentujemy poniżej, w pełnej krasie zagoszczą w bibliotece usługi.

Reklama

Amazon Prime Gaming - lista gier na listopad 2022:

  • Fallout: New Vegas Ultimate Edition
  • WRC 9 FIA World Rally Championship
  • Last Day of June
  • Indiana Jones and The Last Crusade
  • Etherborn
  • Whispering Willows
  • Facility 47

W listopadzie subskrybenci Amazon Prime otrzymają za darmo aż 7 gier, dokładnie tyle samo co w ubiegłym miesiącu, a z kolei o jedną pozycję mniej w konfrontacji do września i o jedną więcej w odniesieniu do sierpniowej oferty.

Polityka rozdawania gier przez Amazon opiera się na tych samych zasadach. Co miesiąc biblioteka zasilana jest zwykle dwoma - trzema dużymi tytułami. W przypadku listopada na wyróżnienie zasługuje z pewnością Fallout: New Vegas Ultimate Edition, WRC 9 FIA World Rally oraz przygody Indiany Jonesa.

Przypomnijmy, że pakiet Amazon Prime kosztuje jedynie 49 zł / rok. Przed opłatą można wykorzystać 30-dniowy okres próbny. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp do serwisu VOD Prime Video, do darmowych gier w ramach Prime Gaming oraz darmowej wysyłki z oficjalnego sklepu Amazona.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Amazon Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama