Amazon Prime Gaming z ofertą na lipiec 2023. Do odebrania kilka ciekawych gier

Amazon już oficjalnie zaprezentował swoją ofertę gier dla wszystkich subskrybentów usługi Prime Gaming. Na liście znajdziemy tylko cztery, ale za to cenione i wysoko oceniane tytuły.

W ostatnich miesiącach Amazon mocno rozpieszcza graczy, serwując wszystkim abonentom kolejne pakiety z grami. W lipcu nie będzie inaczej. Pierwszą produkcję będziecie mogli odebrać już 6 dnia tego miesiąca. Będzie to Cook, Serve, Delicious! 3?!, czyli trzecia odsłona popularnej serii gotowania od Vertigo Gaming. Akcja gry ma miejsce w rozdartej wojną Ameryce w 2042 roku. Tytuł ofertuje tryb kampanii i ponad 380 zwariowanych poziomów.

W kolejnym tygodniu dokładnie 13 lipca, odbierzecie nieco inny pod względem tematyki tytuł - NAIRI: Tower of Shirin. Jest to przygodówka z gatunku indie, z poruszającą i wciągającą historią. Dzieło wyróżnia się oryginalną ścieżką dźwiękową i klimatyczną szatą wizualną.

Reklama

Trzecia gra dostępna od 20 lipca w ramach Prime Gaming to Wytchwood, ceniona przygodówka opowiadająca historię o wiedźmie, osadzona w klimacie gotyckiej krainy. Zadaniem gracza jest eksploracja szerokiego i magicznego świata, a przy tym kompletowanie składników do tworzenia zaklęć i czarów. Produkcja od Alientrop podobnie jak poprzednik, cieszy oko barwną kreskówkową grafiką.

Ostatnim tytułem przewidzianym na lipiec w ramach Amazon Prime Gaming jest Lunar Axe, dosyć świeża gra, która na rynku istnieje dopiero od roku. Dzieło idealnie wpasowuje się w ramy gatunku point’n’click. Również jest to tytuł przygodowy, ale osadzony w nieco mroczniejszym klimacie, w świecie znajdującym się tuż po trzęsieniu ziemi. Zadaniem gracza będzie rozwiązywanie tajemnic i zagadek w zapadającym się budynku, w którym jesteśmy uwięzieni. Lunar Axe odbierzecie 27 lipca.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Amazon Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy