Amazon Prime Gaming serwuje cztery kolejne darmowe gry. Na liście są hity!

Amazon udowodnił, że potrafi zaskakiwać swoich graczy. W ramach subskrypcji Prime Gaming platforma rozda cztery dodatkowe produkcje gamingowe. Pierwszy tytuł można już pobierać.

Jeśli jesteście abonentami Amazon Prime od przynajmniej 12 miesięcy, to pewnie doskonale pamiętacie, że w bliźniaczym okresie dokładnie rok temu w ramach Prime Day popularny portal zaserwował wszystkim graczom prawdziwe rozdawnictwo gamingowych pozycji.

W tym roku Amazon również nie próżnuje. Prócz standardowej czerwcowej oferty Prime Gaming, do graczy trafi wyjątkowa niespodzianka. Już teraz odbierzecie całkowicie za darmo hitową grę Prey. Oprócz tego, co tydzień będziecie mogli dodawać do swoich bibliotek po jednej grze. Wszystko oczywiście ramach subskrypcji.

Reklama

Jakie gry powędrują do Was?

27 czerwca odbierzecie Baldur’s Gate II: Enhanced Edition. 6 lipca swoją kolekcję gier poszerzycie o Shovel Knight: Showdown, by 10 lipca zamknąć ofertę-niespodziankę produkcją o tytule STAR WARS: The Force Unleashed. Wszystko to w ramach nadchodzącego święta Prime Day.

Oczywiście zapominać nie można o tym, że poza powyższą dodatkową ofertą, Amazon Prime Gaming udostępnia w czerwcu aż 13 gier. Na liście znajdują się takie pozycje jak: Sengoku 2, Neverwinter Nights: Enhanced Edition, Roguebook czy Revita. Więcej o tym możecie poczytać pod tym adresem.

Nie da się ukryć, że Amazon coraz silniej inwestuje w swój sektor gamingowy. Na przestrzeni samego ostatniego minionego roku serwis rozdał wszystkim graczom już ponad 100 rozmaitych i zróżnicowanych gatunkowo gier, których zadaniem jest wpasowanie się w szersze gusta odbiorców.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Prey
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy