Aktualizacja TopSpin 2K25 z nowym sezonem! Dodano też kort oraz czołowego tenisistę

Twórcy TopSpin 2K25 od tygodni byli informowani przez społeczność o oczekiwaniach, które powinni spełnić, by gra stała się jeszcze lepsza. Okazuje się, że deweloperzy wsłuchali się w prośby swoich klientów. Nadchodzący 2. sezon gry przyniesie kilka ciekawych zmian.

Twórcy TopSpin 2K25 niewiele poprawiali po premierze

Od premiery tenisowej gry TopSpin 2K25, która miała miejsce 23 kwietnia, produkcja ta była często aktualizowana. Poprawki jednak najczęściej dotyczyły bardzo kosmetycznych zmian. Najistotniejszą było wdrożenie możliwości gry online ze znajomym, co o dziwo nie było dostępne od samego początku, choć wydaje się być to podstawą trybu wieloosobowego. Pozostałe drobne zmiany nie wpływały bardzo mocno na doznania z rozgrywki. Jednak od pewnego czasu wiadomo było, że wraz z nadejściem nowego sezonu, content będzie ubogacony.

Reklama

Na oficjalnym serwerze Discord twórców gry, poinformowano, że w nadchodzącym sezonie dodany zostanie m.in. obecnie najlepszy tenisista świata - Jannik Sinner z Włoch. Nie było jednak wiadomo, jaki inne zmiany zostaną poczynione w grze. Teraz już wszystko wiemy. Czy fani będą zadowoleni z najnowszej i jednocześnie największej aktualizacji od premiery?

Światowa "jedynka" męskiego tenisa wchodzi do gry!

Studio Hangar 13, które jest producentem gry najwyraźniej wsłuchiwało się w potrzeby graczy. Najważniejszą zmianą w nowym sezonie jest dodanie nowego zawodnika - wspomnianego już wcześniej Jannika Sinnera. Włoski zawodnik przeżywa aktualnie sezon życia. W styczniu po raz pierwszy w karierze sięgnął po wielkoszlemowy tytuł - wygrał Australian Open, w półfinale deklasując słynnego Novaka Djokovicia.

Na kortach ziemnych Rolanda Garrosa w Paryżu nie zwyciężył, lecz dotarł do półfinału, co także należy uznać za duże osiągnięcie. Dlatego też obecność tego zawodnika powinna zadowolić wielu. Ciekawostką jest fakt, że Sinner to prywatnie przyjaciel i jednocześnie partner deblowy znajdującego się na dziewiątym miejscu w rankingu ATP Huberta Hurkacza. Niewykluczone zatem, że w jednej z kolejnych aktualizacji, to polski tenisista zostanie dodany do gry, co z pewnością by ucieszyło naszych kibiców.Należy pamiętać, że obecna aktualizacja zajmująca ponad 4 GB miejsca na dysku, to początek pracy, jaką deweloperzy powinni wykonywać w tej kwestii. To jednak nie wszystko, co pojawi się w TopSpin 2K25 w nowym sezonie.

Nowy turniej, stroje i poprawki w rozgrywce

Twórcy dodali także nowy turniej - Gucci Tennis Cup, który znajdzie się w trybie online World Tour oraz prawdopodobnie w trybie kariery w męskim tourze. Twórcy również zaimplementowali fikcyjny kort G-Court, który jest również stworzony przy współpracy z włoską marką ubrań Gucci. Również zdecydowano się powiększyć pulę strojów tenisowych dla wielu zawodników. Oprócz kosmetycznych dodatków, zmieniono także kilka aspektów gameplayowych.

Podczas powtórki będziemy mogli zobaczyć dokładne miejsce wylądowania piłki po zakończonej akcji. Technologia Line Call jest znana w świecie tenisowym i polega ona na sygnalizowaniu sędziemu piłki autowej przez zamieszczone na korcie czujniki. Poprawiono także trudność poziomu AI, adekwatnie do wydarzeń na korcie. Zatem można śmiało stwierdzić, że najnowsza aktualizacja będzie czymś przełomowym. Jednak jak to wyjdzie w praktyce? O tym przekonamy się w najbliższych dniach po udostępnieniu aktualizacji. Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na 20 czerwca.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TopSpin 2K25
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy