Reklama

AION dostępny już po polsku

​Gameforge ogłosił, że gra MMORPG AION Free-to-Play jest już dostępna w trzech nowych wersjach językowych: polskiej, włoskiej i hiszpańskiej.

Proces lokalizacji został pomyślnie ukończony a jego rezultaty wzbogacą obecną ofertę zawierającą niemiecko-, francusko- i anglojęzyczną wersję.

Klient gry jest już do pobrania na oficjalnej stronie pod adresem http://www.aionfreetoplay.com/website/. We wrześniu ukaże się ponadto wersja tureckojęzyczna.

W zakresie rozszerzenia oferty firma Gameforge położyła nacisk na udostępnienie wszystkich treści gry w zlokalizowanych wersjach. Oprócz tekstów i dubbingu kwestii mówionych każdy uwzględniony w ofercie kraj otrzyma również swoje własne forum, support oraz community management w swoim ojczystym języku a także własny krajowy serwer.

Reklama

Polscy gracze nie będą jednak zmuszeni do grania na założonym dla nich serwerze. Mogą równie dobrze używać polskiego, zlokalizowanego klienta gry, logując się na np. angielskim serwerze.

Ponadto Gameforge przygotowuje AION Free-to-Play do zbliżającej się aktualizacji 4.0, która nadejdzie już w sierpniu, wzbogacając grę o nowe instancje oraz klasy i podwyższając maksymalny poziom postaci. Na stronie http://update.aionfreetoplay.com już teraz można znaleźć obszerne informacje na temat nadchodzących zmian, nowych postaci, umiejętności, regionów oraz instancji.

W AION Free-to-Play gracz podróżuje po fantastycznym świecie Atreii, aby w końcu zostać potężnym wojownikiem Daeva, uskrzydlonym wybrańcem bogów. Świat ten jest podzielony na dwie części zamieszkiwane przez zwaśnione frakcje skąpanych w świetle Elyosów oraz naznaczonych przez cienie Asmodianów. Obie strony posiadają jednak także wspólnego wroga: podstępnych i żądnych władzy Balaurów.

(materiały prasowe)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy