1000 osób odzyskało swój wzrok. Oto hojny gest najpopularniejszego YouTubera

To żywy przykład na to, że ogromni internetowi twórcy potrafią zdziałać wiele. Jimmy Donaldson kryjący się pod wirtualnym pseudonimem "MrBeast" sam z własnej kieszeni opłacił operacje zaćmy 1000 osobom narzekającym na problemy ze wzrokiem.

MrBeast to największy indywidualny YouTuber na świecie. Podczas aktywności, twórcy udało się zgromadzić ponad 130 mln obserwujących jego kanał. O tym, że MrBeast potrafi zrealizować niesamowicie złożone pod względem finansowym przedsięwzięcia, wiemy nie od dzisiaj. Amerykanin w przeszłości pobił już kilka rekordów na platformie, na której partycypuje. Teraz jednak po raz kolejny pokusił się o niezwykły akt.

Reklama

Donaldson opłacił operacje zaćmy "1000 niewidomym osobom", którzy uskarżali się na problemy ze wzrokiem. Więcej o całym zajściu wyjaśnia film umieszczony na kanale popularnego twórcy. 24-latek rozmawia z potencjalnymi pacjentami, którzy niedowidzą. Następnie osoby te dowiadują się, że ich operacja zaćmy zostanie opłacona. Pojawia się ogromne niedowierzanie.

Po całym zabiegu przedstawione mamy urywki i wypowiedzi konkretnych osób po odbytym zabiegu. Pojawiają się emocje, wzruszenie i ogromna radość. Film w zaledwie kilka dni wygenerował ponad 65 mln wyświetleń, a licznik cały czas niewzruszenie rośnie.

Chociaż gest MrBeasta spotkał się z szerokim uznaniem ze strony jego widzów, to nie brak także głosów, że leczenie wzroku tylu osób powinno leżeć w gestii państwa, a nie pojedynczej bogatej jednostki, jaką bez wątpienia jest Jimmy Donaldson.

Amerykanin po raz kolejny udowodnił, że potrafi zaskoczyć wszystkich. Zapewne zrobi to jeszcze niejednokrotnie, zważając na fakt, że YouTuber wydaje 8 mln dol. miesięcznie na swoje filmy - co sam z resztą podkreślił.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MrBeast
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy