Reklama

Obrazki z pola bitwy

Na temat "Battlefield 2" napisano już tyle, że chyba nic nie da się dodać. Dziś możecie nasycić swój wzrok przepięknymi obrazkami pochodzącymi z tej gry. Musimy przyznać, że na nas zrobiły duże wrażenie...

Podstawową zmianą w stosunku do pierwszej części serii "Battlefield" jest nowy engine graficzny, który pozwolił na wiele zmian w wyglądzie grafiki gry.

Tak jak poprzednio będziemy mogli zagrać po stronie Stanów Zjednoczonych, Chin lub wschodniej koalicji. Jednak pojawi się też pewne urozmaicenie. Dla graczy preferujących bardziej strategiczne zagrania przygotowywany jest specjalny tryb "Command Mode".

W grze pojawią się jednostki potrafiące naprawiać pojazdy, jak również leczyć. Jak twierdzą twórcy gry, profesja medyka nie była przez nich doceniana w przeszłości, więc "Battlefield 2" poświęci jej znacznie więcej miejsca niż poprzedniczki.

Dzisiejsza porcja obrazków jest wyraźnie skoncentrowana na ukazaniu bitewnego zgiełku. Kolejną ich zaletą jest fakt, iż tym razem mamy do czynienia z prawdziwymi screenami z gry, a nie z renderowanymi obrazkami, jakie firma EA serwowała dotychczas. Zapraszamy do oglądania.

"Battlefield 2" zawita na komputery PC wiosną 2005 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy