Reklama

Konkurs: Wygraj powieść z uniwersum serii StarCraft

Nasz ostatni konkurs, w którym proponowaliśmy abonamenty na usługę Xbox Live, cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem, że postanowiliśmy nie czekać ani chwili dłużej i natychmiast po jego zakończeniu, zaproponować Wam następny. Tym razem do skrzyni z nagrodami trafiły świetne książki autorstwa Chrisite Golden.

Pamiętacie nasz pierwszy konkurs na platformie Facebook? Dokładnie ten sam, który organizowaliśmy we współpracy z Microsoftem. Musimy Wam ogromnie podziękować, bo frekwencja była naprawdę ogromna. Sami byliśmy zaskoczeni nie tylko niesamowitą liczba zgłoszeń, ale przede wszystkim jakością Waszych odpowiedzi! Gratulujemy wyobraźni i poczucia humoru.

Tym razem wraz z wydawnictwem Fabryka Słów proponujemy Wam najnowszą powieść z serii "StarCraft II: Punkt Krytyczny". To na prawdę ciekawa książka, a dla miłośników marki wręcz pozycja obowiązkowa. Teraz możecie ją zdobyć bez większego wysiłku. Jak to zrobić? Czytajcie dalej!

Reklama

O książce:

"StarCraft II: Punkt krytyczny" to powieść, która ukazuje nieznane dotąd fragmenty przeszłości Jima Raynora i Sary Kerrigan. Otwiera okno na świat namiętności, akcji i przygody. Opisuje zdarzenia rozgrywające się między tym, co zaszło w grze StarCraft II: Wings of Liberty, a co dopiero się zdarzy w dodatku Heart of the Swarm.

I choć nie ma już Królowej Ostrzy, to Sara Kerrigan żyje. Kobieta, która niegdyś władała niezliczonymi umysłami obcych i wiodła zergów do gwiazd, została zdetronizowana przez tego samego człowieka. Teraz fl ota Dominium Arcturusa Mengska depcze jej po piętach i żąda krwi. Dla Jima Raynora będzie to sprawdzian jego siły, sprytu i lojalności, skoro wbrew wszystkiemu pragnie chronić kobietę, którą kocha.

Zasady konkursu:

Zasady regulaminu są bardzo proste. Wystarczy, że odwiedzicie stronę naszego oficjalnego profilu na Facebooku - kliknij tutaj - i udzielicie możliwie najciekawszej odpowiedzi na jedno pytanie. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 6 września.

Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy osiem najciekawszych, których autorzy nagrodzeni zostaną egzemplarzami powieści "StarCraft II: Punkt Krytyczny!"

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Fabryka Słów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje