Reklama

Zdradzamy plany LucasArts

Oglądaliście Gladiatora? A wiecie, że powstała gra, dzięki której doskonale możecie poczuć atmosferę panującą na arenie?

Gladius był połączeniem cRPG i strategii, które ukazało się w 2003 roku na konsole Playstation 2, Xbox i GameCube, niestety nie doczekawszy się polskiej premiery. Być może już wkrótce będziecie mieli nieco więcej szczęścia, bowiem są szanse na to, że za jakiś czas doczekamy się sequela.

Dan Landis z Ripten.com przypadkiem natrafił w sieci na grafiki pochodzące z gry zatytułowanej Gladius 2. Co najciekawsze - póki co ani producenci, ani wydawcy tej produkcji oficjalnie nie zapowiedzieli. Wspomniane concept arty Landis znalazł na stronie Jamesa Zhanga, grafika współpracującego z LucasArts między innymi przy produkcjach z serii Star Wars. Niestety musimy uwierzyć mu na słowo, bowiem autor szybko usunął je ze swojej witryny. Pozostaje zatem czekać i ostrzyć miecz do czasu, aż wydawca potwierdzi informacje ogłaszając przy okazji datę premiery, a grafiki pojawią się w oficjalnych materiałach prasowych.

Reklama

Ciekawostką jest fakt, iż dziennikarz doszukał się w zbiorach strony Zhanga również informacji na temat Knights of the Old Republic 3. Obecnie, niestety również i po nich nie ma śladu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje