Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zapowiedziano grę Project WITCHES

Hiszpańskie studio deweloperskie Revistronic zapowiedziało przedstawioną w perspektywie trzeciej osoby grę akcji z elementami taktyki.

Produkcja nosi roboczy tytuł Project WITCHES i pozwoli nam przenieść się do fantastycznego świata inspirowanego stereotypowaną wizją mrocznego średniowiecza. Gra ukaże się na konsole nowej generacji.

Reklama

Według zapowiedzi twórców, w przygotowywanym tytule wcielimy się w rolę seksownej i ponętnej Gwen, która ruszy do walki z przerażającym panem Hord Bestii, straszliwie zdeformowanych odrażających stworów, które nawiedzają jej krainę.

Rozgrywka będzie koncentrować się na kooperacji pomiędzy protagonistką i jej towarzyszami, sterowanymi przez konsolę lub za pośrednictwem Internetu przez innych graczy. Żeby wygrać, trzeba będzie nie tylko wykorzystać umiejętności walki, ale również zdolności przywódcze.

Czasami sukces zależeć będzie od tego, czy w odpowiednim momencie zdecydujemy się na przekradanie w cieniu czy też wybierzemy bezpośrednie starcie. Oczywiście nie zabraknie również magii, za pomocą której nasza bohaterka dziesiątkować będzie przeciwników.

Gra będzie utrzymana w stylistyce horroru. Możemy zatem spodziewać się potężnych burz, przeraźliwych okrzyków dobiegających gdzieś z oddali oraz cieni przemykających we mgle. Otoczenie nie będzie jednak służyło jedynie budowaniu klimatu.

Twórcy obiecują bowiem, że bardzo istotnym elementem rozgrywki będzie wykorzystanie przewagi, jaką dadzą naszej wojowniczce poszczególne lokacje. Ponadto możemy spodziewać się sporej liczby przedmiotów, które pomogą nam dotrzeć do demonicznego bossa i zmieść go z powierzchni ziemi.

Gry-Online

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje