Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pamięć USB dla Xboxa 360 od 6 kwietnia

Microsoft oficjalnie zapowiedział datę wprowadzenia wsparcia dla pamięci USB do Xboksa 360.

Tydzień temu na światło dzienne wyszła informacja o planach Microsoftu dotyczących pamięci USB i Xboksa 360. Dziś obsługa pendrive'ów i (ewentualnie) dysków twardych na USB została oficjalnie zapowiedziana przez giganta z Redmond. Łatka wprowadzająca to ułatwienie zostanie udostępniona 6 kwietnia.

Reklama

Należy jednak pamiętać, że "Małomiękki" nałożył na to rozwiązanie pewne ograniczenia - konsola będzie mogła wykorzystać z jednego pendrive'a do 16 GB pamięci. Pozostała przestrzeń może nadal być wykorzystywana do przenoszenia "normalnych" danych. Ale jest też dobra wiadomość: Xbox 360 posiada na przodzie 2 porty USB. To oznacza, że można podłączyć do niego 2 pamięci flash i uzyskać w sumie dodatkowe 32 GB przestrzeni na save'y, DLC i gry.

Według zaleceń Majora Nelsona. lepiej nie podłączać do konsol dysków USB. Nie dość, że mogą one nie zadziałać, to na dodatek są wolniejsze od pamięci typu flash.

PS. Dla uściślenia - pliki medialne (mp3, filmy, zdjęcia) Xbox 360 już od dawna odczytuje z pendriveów. Nowością jest możliwość zapisu danych gier, save'ów i DLC na tego typu nośnikach.

Dowiedz się więcej na temat: pamięć | xbox 360 | 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje