Reklama

Nowe Pinaty - nowe informacje

Domysły na temat trybu multi w Viva Pińata: Trouble in Paradise zostały w końcu rozwiane przez autorów.

Rare nie tylko potwierdziło obecność trybu kooperacji dla 4 graczy, ale ujawniło także, jak będzie on wyglądał w praktyce. Znana jest już także data premiery Viva Pińata: Pocket Paradise.

Za sprawą ujawnionej jakiś czas temu listy achievmentów, czekających na zdobycie w Viva Pińata: Trouble in Paradise, sieć obiegły dziesiątki domysłów na temat czteroosobowego trybu kooperacji w kolejnej części VP. W końcu, plotki i wątpliwości zostały rozwiane?Rare potwierdziło obecność tego trybu w grze. Jak ma wyglądać cały tryb w praktyce? Każdy z graczy, który zawita do ogrodu innego posiadacza gry, będzie mógł dokonać zmian wyłącznie w zakątku?gospodarza?. Innymi słowy?wizyty u znajomych nie odbiją się w żaden sposób na naszym ogrodzie. Co jednak ciekawe, gracze odwiedzający Pinaty przyjaciół, uzyskają pełny dostęp do narzędzi przysługujących posiadaczowi ogrodu. Nie ma mowy o żadnych ograniczeniach względem gości. Niewątpliwie to dosyć pomysłowe i odważne rozwiązanie - w końcu, nic nie będzie stało na przeszkodzie, by nieco nabroić u naszych znajomych, w dodatku z pomocą pary innych graczy ;).

Reklama

Warto także wspomnieć o ujawnieniu daty wydania Viva Pińata: Pocket Paradise. Przenośne Pinaty zaatakują posiadaczy DS-a już na początku września. Najwcześniej grę otrzymają Amerykanie, do których Pocket Paradise trafi już drugiego września. Na szczęście, Europę nie czeka zbyt dużo czekania, gdyż na Starym Kontynencie gra zadebiutuje już trzy dni później.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje