Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dead Rising 2 w produkcji?

Serwis Eurogamer donosi, że Dead Rising 2 - sequel znanego exclusive'a Xboksa 360 z 2006 roku - powstaje w kanadyjskim studiu Blue Castle.

Informacja pochodzi ze źródła bliskiego developerowi, ale na razie nie została potwierdzona.

Reklama

Dead Rising 2 to marzenie wszystkich fanów pierwszej części, uważanej za jedną z większych i lepszych produkcji, jakie nawiedziły Xboksa 360 na początku jego międzynarodowej kariery. Nadzieja na jego spełnienie jest teraz większa, niż kiedykolwiek wcześniej - Eurogamer donosi, że gra faktycznie powstaje! Serwis twierdzi, że "dwójkę" nie tworzy już sam Capcom, tylko kanadyjskie studio Blue Castle Games, co zgadzałoby się z pierwszymi plotkami na ten temat. Powołuje się na źródło bliskie developerowi, ale informacja jest na razie nieoficjalna i niepotwierdzona - japoński gigant odmówił jakiegokolwiek komentarza.

Blue Castle Games ma w dorobku na razie tylko dwie symulacje baseballa - czy to wystarczy, aby otrzymać zlecenie na wysokobudżetowy i rozbudowany projekt, w którym kij baseballowy znajduje zupełnie inne zastosowanie? Zobaczymy - pewne jest jedynie to, że BCG faktycznie pracuje nad jakąś duża grą akcji, czym chwali się na swojej stronie.

Przypominamy, że w produkcji (oficjalnej) jest Dead Risng w wersji na Wii, z podtytułem Chop Till You Drop. Premiera w Japonii planowana jest na luty przyszłego roku.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: 360 | Castle | serwis

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje