Reklama

Banjo-Kazooie nie spodoba się osobom ze starymi telewizorami

Jak się okazuje, jeżeli ktoś ma zamiar cieszyć się w pełni Banjo-Kazooie: Nuts&Bolts na kineskopowym telewizorze, to może przestać mieć nadzieję.

Dlaczego? Tekst w grze jest nieczytelny.

Demko Banjo-Kazooie: Nuts&Bolts trafiło w zeszłym tygodniu na Xbox Live. Niby wszystko pięknie i ładnie, grafika naprawdę łechcze oko... ale nie wszystkim. Wiadomo, że Xboksa 360 można podłączyć do kineskopowych telewizorów poprzez odpowiednią przejściówkę. Teoretycznie, każdy nowo wydany tytuł powinien być grywalny także na tego typu sprzęcie. Najnowsze przygody niedźwiedzia jednak nie spełniają tego warunku - w niższej rozdzielczości tekst jest tak rozmyty, że aż nieczytelny. Pierwszą reakcją studia Rare na narzekania ze strony graczy było coś w stylu "OK, sprawdzimy co da się da zrobić". Okazuje się jednak, że nie da się nic zrobić, a właściwie jest to nieopłacalne:

Reklama

"Niestety, ale wygląda na to, że nie zmienimy tego. Nie chcę was zanudzać technicznym bełkotem (sam tego do końca nie rozumiem), ale w skrócie, to tekst zawarty w demie będzie taki sam, jak ten w pełnej wersji (...) Przykro mi, że nie udało nam się naprawić tego błędu. Nic tak nas by nie cieszyło jak zamienienie tych wszystkich skarg w życzliwe odpowiedzi, ale ta operacja byłaby za droga, zbyt zasobochłonna i trwałaby za długo".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy