Reklama

NWN 2 prawdopodobnie z kolejnym dodatkiem

Neverwinter Nights 2 najprawdopodobniej doczeka się kolejnego dodatku - ujawnili przedstawiciele Atari w ostatnim podcaście.

Wspomnieli w nim też o możliwości powstania Baldur's Gate'a III.

Najnowszy podcast Neverwinter Nights przyniósł intrygujące wiadomości dla fanów gatunku RPG. Przedstawiciele Atari Europe, John Mamais i Raphaël Boyon, powiedzieli w nim nieco o planach dotyczących kolejnych produkcji firmy.

Z rozmowy wynika, że NWN 2 niemal na pewno doczeka się kolejnego dodatku. Nie powiedziano na razie ani słowa o producencie rozszerzenia, jednak już teraz w sieci pojawiły się sugestie, że najbardziej logicznym wyborem będzie Obsidian Studios. Ekipa ta odpowiada za poprzednie add-ony: Mask of the Betrayer i Storm of Zehir.

Reklama

Jeszcze bardziej intrygująco przedstawia się jednak zapowiedź możliwości stworzenia trzeciej części Baldur's Gate'a. Przedstawiciele Atari przyznali co prawda, że do tej pory nie powzięto w tej kwestii żadnych decyzji, jednak sam sygnał gotowości powinien być dla fanów RPG-ów znaczący. Tym bardziej, że już w zeszłym miesiącu Atari deklarowało powrót do swoich dawnych marek - w tym do BG.

(gram.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje