Reklama

Czy nadszedł czas, by zwątpić w siłę umysłu?

City Interactive z ogromną przyjemnością informuje, że już 28. kwietnia, pojawi się na rynku Sherlock Holmes: Przebudzenie w zabójczej cenie 19,99 zł!

Po tym, jak ponad 500.000 europejskich graczy poznało i pokochało dwie poprzednie przygody, Sherlock Holmes powraca na PC z najambitniejszym dotychczas tytułem: ?Przebudzenie?. Śledztwo zaprowadzi najsłynniejszego detektywa wszech czasów na granicę irracjonalności, gdy będzie starał się pokrzyżować plany sekty wyznawców Cthulhu.

Oparty na fascynującym scenariuszu Sherlock Holmes: ?Przebudzemie?, pozwala Tobie zagłębić się w tajemniczej przygodzie o ciężkiej, dusznej atmosferze. Wspomagany przez lojalnego doktora Watsona Sherlock Holmes prowadzisz śledztwo w sprawie dziwnych zaginięć, które zdają się mieć związek z działalnością tajnej sekty czcicieli boga Cthulhu. Nie czekaj ! Wciel się w postać słynnego detektywa Sherlocka Holmesa, by rozwiązać najdziwniejszą zagadkę w jego karierze. Czy sekta to jedynie zbieranina fanatyków i morderców? A może na świecie jednak istnieją rzeczy, o których nie śnili filozofowie i czas zweryfikować swój racjonalizm?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy