Reklama

Transformers: Battle Tactics nową grą ze słynnymi robotami na platformy mobilne

Strategia turowa z Autobotami i Decepticonami pojawi się w przyszłym roku

Wkrótce światło dzienne ujrzy nowa gra z Transformersami. Nie chodzi jednak o kolejną część cyklu produkcji wydawanego przez koncern Activision Blizzard na komputerach i konsolach - zapowiedziane właśnie Transformers: Battle Tactics ukaże się bowiem na platformach mobilnych.

Gra będzie strategią turową, w której zadaniem graczy będzie poprowadzenie drużyny składającej się z tytułowych robotów do walki z maszynami przeciwnika. Przy konstruowaniu zespołu użytkownicy będą mogli wybierać spośród ponad 75 Autobotów i Decepticonów – wśród nich nie zabraknie tych najbardziej znanych pokroju Optimusa Prime’a, Megatrona, Starscreama i Bumblebee. Poszczególne jednostki opisane zostaną kilkoma statystykami, które będzie trzeba wziąć pod uwagę w trakcie starć. Te – jak wspomniano wyżej – toczyć się będą w turach.

Reklama

Produkcja bazować ma na nadchodzącym komiksie Transformers Generations Combiner Wars, który ma ukazać się w 2015. W związku z tym nowa gra charakteryzować się będzie kolorową oprawą graficzną. Znajdą się w niej dwa podstawowe tryby zabawy – kampania fabularna oraz sieciowe bitwy z innymi użytkownikami. Sama rozgrywka oparta ma być na modelu F2P, co oznacza, że tytuł dostępny będzie za darmo, ale pojawią się w nim mikropłatności.

Premiera Transformers: Battle Tactics zaplanowana jest na przyszły rok, kiedy to gra ma ukazać się na iOS oraz Androidzie. Na razie możecie obejrzeć jej pierwszy (niestety bardzo krótki) trailer. Znajdziecie go poniżej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje