Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Swing Copters to Flappy Bird, tylko że w górę

Reklama

Dong Nguyen prezentuje swój kolejny hit.

Dong Nguyen, twórca zaskakująco popularnego Flappy Bird, przedstawił właśnie nową grę. Nazywa się Swing Copters i... gdyby tak obrócić ekran o 90 stopni, przypominałoby bardzo jego poprzednią produkcję.

Różnic jest kilka: po pierwsze, w Swing Copters lecimy nie w prawo, a do góry. Sterujemy już nie ptakiem, tylko... małym czymś z oczami, wciśniętym w zielony hełm ze śmigłem, które ciągnie je coraz wyżej. Unikać musimy tym razem nie tylko rur (które zostały zamienione na elementy rusztowania, choć nadal zielone), ale też ruchomych młotów, które dyndają ze wszystkich stron. Oczywiście jedno uderzenie wystarczy, byśmy skończyli rozgrywkę i wrócili do punktu wyjścia.

Sterowanie również uległo nieco zmianie względem Flappy Bird – nadal tylko pukamy w ekran, ale Swin Copter leci po skosie. Dotykiem zmieniamy stronę, w którą szybuje, w prawo i w lewo, tak by omijać przeszkody.

Gra dostępna będzie na iOS za darmo w ten czwartek. Za małą opłatą będzie można pozbyć się reklam. Nie wiadomo nic na temat wersji androidowej, jednak pewnie i ona wkrótce się pojawi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje