Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Slide the Shakes pojawiło się na platformach mobilnych

Reklama

Zabawa w dostarczanie... koktajli.

Niezależne studio Prettygreat - założone przez byłych pracowników firmy Halfbrick - znane jest przede wszystkim z wydanego parę miesięcy temu Land Sliders, roguelike'a o uproszczonych mechanizmach rozgrywki. Niedawno na smartfonach i tabletach ukazał się kolejny projekt zespołu - Slide the Shakes.

Produkcja tematycznie znacząco odbiega od wcześniejszej gry ekipy, choć tak jak  niej istotną rolę odgrywa ślizganie. Gracze wcielają się w barmana, który musi dostarczyć przygotowane przez siebie koktajle i drinki klientom. Przesuwając napoje w ich stronę.

Tyle tylko, że w przeciwieństwie do standardowej lady, zaprojektowane przez autorów plansze nie są proste i płaskie. Pełne są różnego rodzaju pagórków, ostrych zakrętów i przepaści. Zabawa polega na wprawieniu szklanki z koktajlem w ślizg i zadbanie o to, by dotarła bezpiecznie do celu, omijając wszystkie przeszkody. Należy przy tym uważać, by z naczynia wylało się jak najmniej zawartości.

Slide the Shakes opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale trzeba pamiętać o mikropłatnościach. Produkcję pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Niestety nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem. A poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów gry.

Slide the Shakes - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje