Reklama

Proste i logiczne Cubical

Dokładnie tego spodziewacie się po grze z kwadratami.

Dawno nie pisaliśmy o czysto logicznych grach, które nie zawierają elementów niespodziewanych w produkcjach z tego gatunku. O zwykłych, prostolinijnych "pykadełkach", jakie na smartfonach i tabletach ma zapewne niemal każdy z nas. Bo czasami po prostu ma się ochotę na rozgrywkę tyle zajmującą, co prostą i zajmującą te części mózgu, które, wydawałoby się, nie odpowiadają za myślenie.

Do takich gier należy Cubical, które na domiar dobrego dostępne jest za darmo (czyli mniej więcej w takiej cenie, jakiej powinno się żądać za tego typu rozrywkę). Gra cechuje się wybitnie nieoryginalną oprawą graficzną, która – do dziś nie wiedziałem, że to możliwe – jest jeszcze bardziej płaska niż interfejs iOS 7. Nie żeby była to wada – w grach logicznych to absolutnie akceptowalne.

Reklama

Więc na czym polega Cubical? To gra, w której dopasowujemy kolory, jednak nie odbywa się to na zasadach znanych szerszej publiczności z gier takich jak Candy Crush Saga. W Cubical mamy określoną ilość czasu na dopasowanie jak największej ilości kwadratów z danego koloru, a po upływie tegoż czasu zbieramy kolejny. I tak dalej. Jeśli omyłkowo pukniemy nie ten kolor, co trzeba – nie dostaniemy punktów za cały zestaw.

Cubical - pobierz  z App Store

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy