Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Monster Hunter Explore na iOS i Androidzie

Reklama

Seria Capcomu to nie tylko polowania, ale i eksploracja!

Od jakiegoś czasu macie możliwość gry w jedną z odsłon serii Monster Hunter – Freedom Unite – na swoich urządzeniach z iOS. Niezależnie od tego, jak wygodnie (lub niewygodnie) rozwiązano sterowanie w tej produkcji na ekranie dotykowym, zauważyliście zapewne, że świat Monster Hunter – jak na serię gier o polowaniu na ogromne, przerażające potwory – jest dość barwny i wesoły, miejscami nawet dość niepoważny, ale przede wszystkim bardzo bogaty i pełen niespożytego potencjału.

Nic więc dziwnego, że Capcom postanowił wykorzystać tę barwność i rozwinąć markę, uzupełniając ją o gry odbiegające gameplayowo od głównego trzonu. Jedną z takich produkcji jest Monster Hunter Explore, które już wkrótce pojawi się w Japonii.

Jest to tak naprawdę rozwinięcie idei z Monster Hunter Smart, w które Japończycy grają już od jakiegoś czasu. To mieszanka akcji z eksploracją i elementami RPG. Ukaże się na iOS i Androidzie, jednak zważywszy na to, że jej pierwotna wersja nie zawitała jeszcze na zachodzie, raczej nie nastawiajmy się na rychłą premierę Explore na naszych telefonach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje