​Zjawiskowy cosplay z World of Warcraft podbił serca fanów. Tylko spójrzcie

Ostatni cosplayowy projekt Amerykanki "Dark Lady" wzbudził ogromny entuzjazm wśród fanów. Kobieta ożywiła postać głównej antagonistki World of Warcraft "Sylvanas".

Cosplay to nowoczesna forma artyzmu, stale przeplatająca się z branżą gier wideo. Cosplayerzy często wcielają się w rozmaitych, nierzadko kultowych bohaterów elektronicznej rozrywki. Aktualnie na świeczniku są takie produkcje jak: Overwatch 2, Valorant czy League of Legends, czy World of Warcraft. Istnieje cała paleta przeróżnych postaci, które po prostu zasługują na ożywienie.

Reklama

Działająca się w sieci cosplayerka "Dark Lady" wzięła pod lupę bohaterkę Sylvanas, która pochodzi ze szlachetnej rodziny Windrunnerów. Królowa Opuszczonych to jedna z najbardziej charyzmatycznych i znanych postaci uniwersum World of Warcraft. Wszystko to zawdzięcza enigmatycznemu wyglądowi i swojemu geniuszowi militarnemu. Nie brak opinii jakoby Sylvanas miała posiadać największe umiejętności łucznicze w całym Azeroth.

Cosplay, który wprawił internautów w osłupienie

Amerykance w wyjątkowy sposób udało się odzwierciedlić mroczną naturę Sylvanas Windrunner. Dopełnieniem do charakterystycznego dla tej postaci makijażu były szeroko rozpostarte imponujące gabarytami skrzydła i nisko zwisający łańcuch.

Projekt bardzo spodobał się internautom. Chwalono przede wszystkim jakość wykonania i ogrom pracy, którego nie sposób nie dostrzec gołym okiem. 26-latka ma na swoim koncie wiele innych prób artystycznych, które z całą pewnością możemy zapisać do kategorii cosplayu. W większości są to stroje i wcielenia się w innych bohaterów z utopijnych światów zaprojektowanych przez Blizzard Entertainment.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: cosplay | World of Warcraft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy