Wiedźmin: Cosplay Yennefer w znakomitym wydaniu

​O "Wiedźminie 3" ostatnio zrobiło się najgłośniej od wielu miesięcy. Wynika to z aktualizacji, która wynosi grafikę gry do poziomu konsoli nowej generacji. Z tego też powodu prezentujemy jeden z ciekawszych cosplayów. Przedstawia on Yennefer.

"Wiedźmin 3" stał się kultową grą

Niewątpliwie trylogia Wiedźmin jest jednym z największych sukcesów polskiego przemysłu growego. Studio CD Projekt RED, biorąc się za adaptacje opowiadań i powieści autorstwa Andrzeja Sapkowskiego zapewne nie spodziewało się, jakiego rozgłosu nabiorą te produkcje. Szczególnie popularna stała się trzecia część serii.

"Wiedźmin 3" został uznany w 2015 roku najlepszą grą na gali The Game Awards. Tytuł został także nagrodzony podczas ceremonii Golden Joystick Awards. Polska gra zdobyła tam następujące wyróżnienia: gra roku, najlepsza fabuła, najlepszy projekt wizualny i najlepszy moment w grze (wątek z Krwawym Baronem), CD Projekt RED otrzymał natomiast tytuł "studia roku".

Reklama

Pomimo tego, że od premiery popularnego "Wieśka" minęło już siedem lat, gracze nadal chętnie wracają do produkcji. Tyczy się to również cosplayerów, którzy regularnie "ożywiają" Triss czy Yennefer. Jedna z rosyjskich artystek i modelek - "mi2ray2" jakiś czas temu wypuściła cosplay właśnie tej drugiej bohaterki. Całość wyszła doskonale.

Rosjanka "ożywiła" Yennefer

Cosplayerka nie należy do najbardziej znanych twórczyń w internecie. Na Instagramie profil kobiety śledzi zaledwie kilkaset osób. Okazuje się, że takie małe zainteresowanie jest bardzo niesłuszne. Rosjanka ma bardzo duży talent, jeśli chodzi o przygotowanie cosplayów.

Na jej profilu możemy zobaczyć wiele projektów dotyczących żeńskich bohaterek z popkultury. Dzisiaj zajmiemy się Yennefer - jedną z najbardziej znanych kobiecych postaci z "Wiedźmina". Sceneria wykonanej sesji zdjęciowej do prezentacji cosplayu jest bardzo nietypowa.

Kobieta na wszystkich zdjęciach przebywa w sypialni. Nadaje to zupełnie innego klimatu, niż moglibyśmy się spodziewać po wiedźmińskim uniwersum. Tym razem Yennefer wydaje się być w bardziej prywatnej, wręcz intymnej kreacji. Tego typu sesja zwróci uwagę prawdopodobnie wielu mediów branżowych, zajmujących się tematyką cosplayów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3: Dziki Gon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy