The Last of Us: Doskonały cosplay głównej bohaterki

“The Last of Us" jest jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni. Stało się tak za sprawą premiery serialu na podstawie gry na platformie HBO Max. Jedna z cosplayerek postanowiła stworzyć swoje nowe dzieło, inspirowane bohaterką tego uniwersum.

"The Last of Us" wielkim serialowym hitem

W ostatnich dniach “The Last of Us" nie schodzi z ust graczy oraz fanów seriali. 15 stycznia na platformie HBO Max pojawił się pierwszy odcinek serialu na podstawie głośnej gry wideo od studia Naughty Dog. Produkcja zewsząd otrzymuje kapitalne oceny po debiucie pierwszego epizodu.

Wystarczy spojrzeć na najbardziej znaną na świecie stronę o tematyce filmowej i serialowej - IMDB.com, gdzie można oceniać poszczególne dzieła kinematografii. Tam "The Last of Us" cieszy się notą 9,5/10 przy 36 tysiącach głosów. Tym samym jest to najlepiej oceniany serial w historii. "TLOU" przebił nawet słynnego "Breaking Bada".

Reklama

Przygody Joela (w tej roli Pedro Pascal) - przemytnika, który podejmuje się eskortowania nastoletniej Ellie (graną przez Bellę Ramsey) w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych zachwycają miliony widzów. Jedna z cosplayerek postanowiła wykorzystać moment wielkiego zamieszania po premierze serialu i opublikowała cosplay właśnie wcześniej wymienionej bohaterki. Pomimo tego, że upodobniła się bardziej do postaci z gry, niż z filmu, to nadal dzieło artystki robi wielkie wrażenie.

Brazylijska cosplayerka "ożywiła" Ellie

Nieczęsto mamy okazję informować o cosplayowych projektach z "Kraju Kawy". Brazylia nie jest bardzo popularnym krajem wśród cosplayerów. Jedna z influencerek w ostatnich dniach spróbowała zmienić ten trend. Opublikowała cosplay Ellie, a w zasadzie upodobnienie do jej twarzy.

Na zdjęciu widzimy Thayse Klöppel, która jest wręcz kopią bohaterki z gry. Jest to niesamowite, jak bardzo udało kobiecie upodobnić się do postaci stworzonej przez studio Naughty Dog. Załączone porównanie do wirtualnej Ellie robi naprawdę ogromne wrażenie.

Na twarzy kobiety zostały nawet umieszczone zadrapania i elementy sztucznej krwi, co dodatkowo ukazuje trudności świata przedstawionego w fabule. Postapokaliptyczne Stany Zjednoczone to jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie i twarz przygotowania na potrzeby cosplayu idealnie to obrazuje.

Brazylijka na swoim koncie instagramowym posiada ponad 340 tysięcy obserwujących, a projekt ten dostarczy jej na pewno jeszcze wielu dodatkowych fanów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy