Świetny cosplay Kratosa w wykonaniu streamerki!

"God of War: Ragnarok" w ostatnim czasie jest jedną z najgłośniejszych premier na rynku gier wideo. Produkcja zachwyca tym, jak świetnie jest wykonana. Jedna ze szwedkich streamerek i cosplayerek postanowiła wykonać cosplay specjalnie na pojawienie się tego tytułu.

Premiera "God of War: Ragnarok" jednym z hitów roku

"God of War: Ragnarok" był jedną z najbardziej oczekiwanych premier growych w 2022 roku. Produkcja stworzona przez Santa Monica Studios oparta jest luźno na dziełach mitologii nordyckiej. Bohaterami dziewiątej odsłony serii "God of War" są Kratos oraz jego nastoletni syn Atreus. Gra pierwotnie miała zostać wydana w ubiegłym roku, lecz pandemia koronawirusa utrudniła proces powstawania tego tytułu.

Ostatecznie 9 listopada do sklepów trafiła mitologiczna produkcja. Gracze na całym świecie bardzo mocno oczekiwali na tę grę. Już zapowiedzi sugerowały, że będzie to jeden z najbardziej rozbudowanych tytułów ostatnich lat i tym samym jeden z najbardziej efektownych pod względem graficznym. Jako że jest to ekskluzywny tytuł Sony Interactive Entertainment, produkcja ukazała się jedynie na konsolach PlayStation 4 oraz 5.

Reklama

Jedna z czołowych streamerek postanowiła uczcić premierę swoim kolejnym projektem. Tym razem wcieliła się w postać Kratosa. Projekt wyszedł całkiem interesująco i zdobył uznanie internautów na Instagramie. Mowa o streamerce znanej pod pseudonimem "MissMikkaa".

Streamerka transmituje w cosplayu

Urodzona i wychowana w Szwecji, ale posiadająca także chilijskie korzenie influencerka znana jest przede wszystkim na Twitchu. Kobieta na tej platformie obserwowana jest przez ponad 100 tysięcy fanów. Jej content składa się z bardzo różnych aktywności. Najczęściej jest to granie w głośne tytuły na rynku jak "Elden Ring", "Skyrim" czy "Bloodborne". Nie brakuje także bardziej lifestyle’owej aktywności, jak na przykład gotowania podczas transmisji.

W ostatnim czasie "MissMikkaa" zafascynowała się “God of War: Ragnarok". Z tego powodu przygotowała cosplay, w którym pokazuje się podczas streamów, gdy "ogrywa" wspomnianą produkcję. Trzeba przyznać, że ten strój wyszedł kobiecie bardzo dobrze.

Na zdjęciu opublikowanym na instagramowym profilu widzimy kobietę, która w ręku trzyma topór. Ubrana jest w charakterystyczne skórzany kostium. Na twarzy namalowane ma czerwone znamię, które jest charakterystycznym znakiem w wizerunku Krasosa - głównego bohatera ekskluzywnej produkcji Sony Interactive.

Kobieta swoim wizerunkiem przyciąga wielu widzów na swój kanał na Twitch.tv. Nie można się temu dziwić, gdyż jest to naprawdę bardzo starannie wykonany cosplay. Szwedka już wcześniej tworzyła wiele interesujących projektów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War: Ragnarok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy