Popularny raper T-Pain okazuje się być miłośnikiem cosplayu

​Gracze odwiedzający imprezę DragonCon, jeden z największych konwentów rozrywkowych w Stanach Zjednoczonych, mogli natknąć się na halach targowych na wiele znanych postaci. Jednej mogli za to nie rozpoznać na pierwszy rzut oka. Był to raper Faheem Rasheed Najm, znany lepiej jako T-Pain.

Amerykański muzyk pojawił się bowiem na miejscu nie jako Faheem Rasheed Najm, lecz jako... Leroy Smith, jeden z wojowników z serii Tekken. Trzeba przyznać, że T-Pain nadaje się świetnie do cosplay tej postaci, a wszystkie elementy ubioru, gadżety oraz - zwłaszcza - fryzurę przygotował idealnie.

Warto dodać, że Leroy Smith to całkiem nowa postać, debiutująca w Tekken 7 w ramach DLC, więc cała akcja może być zgrabnym zabiegiem marketingowym ze strony twórców. Nawet jeśli tak jest, to zbytnio się nie obrażamy, ponieważ przebranie wygląda znakomicie, a T-Pain sprzedał swoją rolę.

Reklama

Ci mniej cynicznie nastawieni obserwatorzy przyznaję, że raper ostatnio bardzo dużo czasu spędza na granie w gry wideo i transmitowanie ich w sieci, więc jest całkiem możliwe, że po prostu zauważył, że jest całkiem podobny do Leroya Smitha, więc wykonał kolejny krok i zabawił się w cosplay.

Jeśli o postaci w wersji z Tekken 7 mowa, to Leroy Smith pojawi się w bijatyce w ramach DLC z trzeciej przepustki sezonowej, zapowiedziany na imprezie EVO 2019 obok Zafiny. Pomimo wyglądu przypominającego raczej dość zaawansowanego wiekowo dziadka, to nadal sprawny wojownik.

Obecnie nie znamy zbyt wielu szczegółów, lecz jego styl walki ma być inspirowany Ip Manem, mistrzem stylu Wing Chun. Leroy to także pierwsza całkowicie oryginalna postać dodana w DLC do jakiejkolwiek głównej odsłony serii Tekken, pomijając Elizę w Tekken Revolution.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy