Katar 2022: Cosplay brazylijskiego Ronaldo na trybunach

Piłkarskie Mistrzostwa Świata trwają w najlepsze. Rozpoczyna się drugi tydzień zmagań najlepszych reprezentacji na globie w Katarze. Podczas imprezy dochodzi do wielu nieoczekiwanych sytuacji. Jedną z nich był cosplay słynnego piłkarza, który został stworzony przez jednego z fanów.

Cosplaye znamy głównie z gier i anime

Cosplaye kojarzą nam się zazwyczaj z odwzorowywaniem w rzeczywistości nieistniejących postaci. Cosplayerzy zazwyczaj wcielają się w bohaterów z anime, mangi czy też gier wideo. Najpopularniejsze gry, z jakich czerpią tego rodzaju artyści, to przede wszystkim "League of Legends", "Overwatch","Apex Legends" czy "VALORANT". Jednak raz na jakiś czas w sieci udostępniane są mniej oczywiste przebrania.

Reklama

Kilka tygodni temu opisywaliśmy człowieka, który przebrał się za kartę FUT "FIFA 23", na której był napastnik z Korei Południowej, reprezentujący na co dzień Tottenham Hotspur - Heung-Min Son. Podczas Mistrzostw Świata rozgrywanych w Katarze doszło do zabawnego zajścia.

Jeden z kibiców postanowił upodobnić się do... Ronaldo Nazario de Limy, czyli słynnego brazylijskiego napastnika, który przed laty zachwycał kibiców piłkarskich na całym świecie. Sami zobaczcie, jak to wyszło.

Cosplay na trybunach zaskoczył

Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze zaskakują kibiców futbolu z całego świata pod wieloma względami. Turniej niesie za sobą mnóstwo nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Między innymi Arabia Saudyjska pokonała wielką Argentyna, a Holandia zaledwie zremisowała z Ekwadorem. Jednak na trybunach również dzieje się bardzo dużo.

Jeden z kibiców przeobraził się w "Ronaldo Fenomeno". Cosplay zachwycił wielu obserwatorów. Mężczyzna na głowie nosił czepek, imitujący słynną fryzurę, którą brazylijski napastnik nosił podczas koreańsko-japońskiego mundialu przed 20 laty i robiła ona wówczas wielką furorę oraz była uznawana za sporą ekstrawagancję. Trzyma on w dłoni replikę Pucharu Świata, który Ronaldo po raz ostatni w swojej karierze zdobył w 2002 roku.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama