God of War: Doskonały cosplay słynnego artysty!

W środę odbyła się jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2022 roku na rynku gier wideo. Do sklepów trafił "God of War: Ragnarok" produkcji Santa Monica Studios. Z tej okazji jeden ze znanych cosplayerów wcielił się w głównego bohatera tego tytułu.

Premiera "God of War: Ragnarok" jednym z hitów

"God of War: Ragnarok" był jedną z najbardziej oczekiwanych premier growych w 2022 roku. Produkcja stworzona przez Santa Monica Studios oparta jest luźno na dziełach mitologii nordyckiej. Bohaterami dziewiątej odsłony serii "God of War" są Kratos oraz jego nastoletni syn Atreus. Gra pierwotnie miała zostać wydana w ubiegłym roku, lecz pandemia koronawirusa utrudniła proces powstawania tego tytułu.

Ostatecznie 9 listopada do sklepów trafiła mitologiczna produkcja. Gracze na całym świecie bardzo mocno oczekiwali na tę grę. Już zapowiedzi sugerowały, że będzie to jeden z najbardziej rozbudowanych tytułów ostatnich lat i tym samym jeden z najbardziej efektownych pod względem graficznym. Jako że jest to ekskluzywny tytuł Sony Interactive Entertainment, produkcja ukazała się jedynie na konsolach PlayStation 4 oraz 5.

Reklama

Jeden z czołowych cosplayerów postanowił uczcić premierę swoim kolejnym projektem. Tym razem wcielił się w postać Kratosa. Śmiało można stwierdzić, że jest to wybitne dzieło tego mężczyzny.

Niemiecki artysta zachwycił cosplayem

"Maul Cosplay" to znany niemiecki cosplayer. Jego profil na Twitterze śledzi ponad 42 i pół tysiąca fanów. Jeszcze lepszymi statystykami mężczyzna może pochwalić się na Instagranie, gdzie zgromadził 372 tysiące fanów. Mężczyzna słynie w oczach wielu z tego, że regularnie przeobraża się w postać Geralta z Rivii ze słynnego "Wiedźmina". Tym razem postanowił on "ożywić" Kratosa z “God of War: Ragnarok". Internauci są wręcz oszołomieni tym projektem.

Cosplay wygląda niezwykle imponująco. Mężczyzna ubrany jest w strój charakterystyczny dla Kratosa. Spodnie oraz przepaskę na torsie. W ręku trzyma topór. Na uwagę zasługuje również charakteryzacja. Na ciele niemieckiego artysty widnieją barwy wojenne. Dzięki tym wszystkim elementom "ożywiony" bohater gry wygląda niemal identycznie jak w wirtualnej wersji. Wpis Niemca zdobył ogromny rozgłos w mediach na całym świecie oraz spodobał się internautom, którzy w mediach społecznościowych dali o tym znać.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War: Ragnarok | Kratos
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy